• et

Ostu- ja müügitingimused

Tere tulemast tutvuma STAREST OÜ (edaspidi Hotell Starest) ostu- ja müügitingimustega. Palun tingimustega enne broneerimist kindlasti tutvuda, et vältida hilisemaid pretensioone.

Kliendi teenuste korv luuakse hetkest, mil klient on korteri koos broneeritavate kuupäevadega välja valinud vajutades nupule “Lisa” või “Lisa teenus”, seejärel on võimalik jätkata majutusperioodide sirvimist või alustada tellimist. Tellimuskorvis olevaid teenuseid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule “broneeri majutus”.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mida on võimalik tasuda koheselt pangalingi, Visa/Mastercard kaardimaksete kaudu või pangaülekandega. Arve ja kinnitatud tellimusleht saadetakse ka teie e-posti aadressile juhul kui soovite tellimuse eest tasuda pangaülekandega. 

Tellitud majutuse eest on võimalik tasuda koheselt pärast tellimuse kinnitamist SEB, Swedbank pangalinkide või VISA, Mastercard kaardimaksete kaudu. Samuti on olemas võimalus tasuda arve alusel, mis saadetakse Teile pärast tellimuse kinnitamist e-mailile.

Kui mingil põhjusel tasumine pangalinkide kaudu ebaõnnestub, siis võite teha pangaülekande. Pangaülekandega tasumiseks, palume Teie poolt märgitud e-mailile saadetud arve tasuda STAREST OÜ arveldusarvele Swedpank EE122200221054748090. Palume Teil märkida ülekande selgitusse meie poolt väljastatud arve number. Kogu ülekande tegemiseks vajalik informatsioon kuvatakse Teile veebipoes kohe pärast tellimuse esitamist.

Tellimuse kinnitus koos kogu vajaliku infoga saadetakse ka Teie e-posti aadressile. Kinnitus tuleb saadetakse Teile e-mailile paari tunni jooksul. Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 2 tööpäeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et olete tellimuse tegemisest loobunud ja Teie tellimus kustutatakse. Kui majutusperiood jääb tellimuse esitamisega samale päevale, peab ülekanne tehtud olema enne sisseregistreerimist.

www.starest.ee veebipoe valuutaks on euro (€). Kõik hinnad www.starest.ee veebipoes sisaldavad majutuse käibemaksu 9%. Pangalinke pakub Maksekeskus AS.

Kui broneerite majutuse läbi www.starest.ee veebilehe, siis aktsepteerite ja nõustute teenusepakkuja vastavate reeglitega, mis kehtivad tühistamise ja mitteilmumise korral.

Majutuse broneerimisel tuleb tasuda majutuse kogusumma ning antud broneerimistasu on tagastamatu (non-refundable). Kui broneeritud majutusperioodil ei ole võimalik kliendil kohale tulla, siis palun võtke meiega ühendust info@starest.ee ja saame pakkuda Teile peatumiseks teised kuupäevad. Broneeringu tühistamisel ei kuulu broneeringu kogusumma tagasimaksmisele. Kui broneeritud kuupäevadel ei saa Hotell Starest Teile majutust pakkuda ülebroneeringute vms põhjusel, siis tagastatakse kliendile broneeringu kogusumma. (VÕS § 55 (1,2))

LIITUGE MEIE UUDISKIRJAGA:
Olge iganädalaselt kursis Hotell Starest pakkumiste ning soodustustega.